تبلیغات
. - بدون کیفی سازی محیط کار ، اصول مددکاری اجتماعی نیز نمی تواند موفق شود

بدون کیفی سازی محیط کار ، اصول مددکاری اجتماعی نیز نمی تواند موفق شود

دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 09:08 ق.ظ

نویسنده : انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل
به گزارش خبرگزاری فارس ،  رئیس انجمن مددکاری استان اردبیل  با بیان سخنانی گفت: کمیته امداد یک نهاد مقدس است چون که مددکاری اجتماعی یک حرفه مقدسی است و همه در این نهاد قابل سپاس هستند.

امین موحدی تصریح کرد: انجمن مددکاری ایران حدود ۳۳ سال پیش تاسیس شده است و در استان اردبیل نیز این انجمن دو سال پیش شکل گرفت که در این فاصله کوتاه فعالیت بسیاری صورت گرفته است.

وی افزود: برگزاری سه همایش استانی و برقراری جلسات متعدد هیئت مدیره که هم اکنون ۱۰ نفر که از طریق انتخابات معرفی شده‌اند عضو این هیئت مدیره هستند.

رئیس انجمن مددکاری استان اردبیل ادامه داد: یکی از اهداف ما گسترش فعالیت‌های مددکاری اجتماعی است ولی در زمینه آسیب‌های اجتماعی همچنان جامعه با مشکل مواجه است که حل این مشکلات مستلزم این است که مشکلات را بشناسیم و برای رفع آنها اقدام کنیم.

موحدی یادآور شد: رسالت اصلی انجمن مددکاران استان اردبیل بهبود کیفی نحوه خدمات مددکاری اجتماعی است و با بسیاری از سازمان‌ها و ادارات در این زمینه جلسه‌هایی را داشته‌ایم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وی با بیان اینکه انجمن مددکاری استان اردبیل ۵۵ نفر عضو دارد، گفت: فعالیت مددکاران اجتماعی در کشور ما در حال رشد است و اگر محیط کار کیفی‌سازی نشود اصول مددکاری اجتماعی نیز نمی‌تواند موفق باشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -