تبلیغات
. - برگزاری مجمع عمومی انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل

برگزاری مجمع عمومی انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل

سه شنبه 3 بهمن 1391 09:05 ق.ظ

نویسنده : انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل

برگزاری مجمع عمومی انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل

ارسال شده در: ۱۳۹۱/۱۱/۰۳ 

اولین مجمع عمومی انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل با حضور مسئولین واحدهای مددکاری سازمانها و نهادها و نیز اعضای انجمن مددکاران اجتماعی ایران در استان اردبیل برگزار شد.این مجمع که به همت کلینیک مددکاری آفاق اردبیل و انجمن مددکاران اجتماعی استان در سالن  کلینیک و در یک فضای کاملا دوستانه و صمیمی برگزار شد با پخش سرود ملی مددکاران اجتماعی آغاز گردید.

آقای موحدی مسئول انجمن مددکاران اجتماعی استان ضمن گزارش کوتاهی از عملکرد انجمن مددکاران اجتماعی استان به تشریح اهداف و وظایف انجمن پرداخته و با چند وجهی دانستن مشکلات مددجویان ، شناخت و آشنایی مددکاران سازمانهای مختلف با یکدیگر را نقطه عطفی در تسریع فرایند مددکاری عنوان کردند.

در ادامه ایشان با اشاره بر اینکه انجمن مددکاران اجتماعی تهدیدی برای مددکاران اجتماعی تجربی نیست اشاره نمودند که بر عکس این انجمن در راستای تقویت بنیه علمی مددکاران موجود  از طریق ارائه مشاوره های تخصصی ، برگزاری نشستها و کنفرانسهای علمی کاربردی و برگزاری کارگاههای آموزشی با همکاری و مشارکت سازمانهای متولی خدمات مددکاری، فصل جدیدی در ارتقاء فرایند مددکاری آغاز نموده است.

شایان ذکر است در ادامه  حاضرین ضمن معرفی خودشان به تعامل فکری و بحث گفتگو در زمینه مسائل و مشکلات مددکاری استان پرداختند.

 

 

در انتهای  این مراسم که مسئولین واحدهای مددکاری کمیته امداد، بهزیستی ، بنیاد شهید، سازمان زندانها ، نیروی انتظامی،آموزش و پرورش ،بنیادکودک، دانشگاه علوم پزشکی و… حضور داشتند هیئت رئیسه انجمن استانی از طریق همه پرسی مشخص شدند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -